Zgłoś uwagę VIII WFK
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Wydarzenie

separator
Konferencja iWealth Online Investment&Business Summit 2020
  • Webinarium
  • Online
  • 2020-06-03
  • 10:00  -  2020-06-04  14:30
Konferencja iWealth Online Investment&Business Summit 2020

W dniach 3-4 czerwca br. iWealth Management Sp. z o.o. organizuje pierwszą w historii, ogólnopolską konferencję iWealth Online Investment&Business Summit 2020, Invest in The Future, Of Your Business do udziału w której, serdecznie Państwa zapraszamy.

Jesteśmy przekonani, że iWealth Online Investment&Business Summit 2020 będzie doskonałą przestrzenią pozyskania bardzo konkretnej wiedzy z zakresu inwestycji, technologii, prawa, zasad tworzenia odpowiedzialnego biznesu czy też docelowego w Polsce modelu doradztwa.

Biorąc pod uwagę obecne wyzwania rynkowe, zarówno w sferze ekonomicznej, jak i gospodarczej, konferencja pod hasłem przewodnim „Invest in The Future, Of Your Business” stanowić będzie głos doradczy skierowany do świadomego grona inwestorów oraz przedsiębiorców w zakresie możliwości budowania płynności, stabilności oraz rozwoju swojego biznesu. Podczas konferencji zostaną poruszone najistotniejsze aspekty rynku kapitałowego oraz ważne tematy gospodarcze, które zwłaszcza w obecnych okolicznościach warto skomentować.

Adresatami wydarzenia są inwestorzy rynku kapitałowego, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele biznesu , a partnerami renomowane instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, kancelaria prawna oraz firmy i organizacje wspierające etyczne inwestowanie i przedsiębiorczość, w tym w obszarze technologii. Do udziału w przedsięwzięciu zaprosiliśmy wybitnych ekspertów i praktyków od lat kształtujących rynek kapitałowy oraz z sukcesem wspierających rozwój sektora biznesowego w Polsce i na świecie .

Wśród prelegentów są m.in.:

  • dr hab. Aleksandra Przegalińska,  filozof, futurolog, publicystka,
  • Mariola Szymańska-Koszczyc, Prezes EFPA Polska, Wiceprezes WIB,
  • prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula,
  • Łukasz Wejchert, przedsiębiorca, inwestor, założyciel Dirlango,
  • Piotr Kuczyński, ekonomista, analityk rynków finansowych,
  • Paweł Łukasiak, społecznik, laureat prestiżowej nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu: „Człowiek, który zmienia biznes”.

Konferencja odbędzie się w całości online - będzie to pierwsze w branży finansowej tak kompleksowe wydarzenie na szeroką skalę udostępnione w formule nowych czasów online, wraz z materiałami w trybie „on demand”.

Udział uczestników w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

Więcej informacji i agenda konferencji jest dostępna na https://summit.iwealth.pl/.