Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Wydarzenie

separator
European Tech and Start-up Days
  • Konferencja
  • Katowice, Spodek
  • 2020-09-03
  •  -  2020-09-04 
European Tech and Start-up Days

Już po raz piąty Spodek zaświeci na start-upowej mapie Polski. Ludzie i dialog, technologia i biznes – to wszystko podczas nowej odsłony European Tech and Start-up Days!

European Tech and Start-up Days połączy kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania w celu realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm, a tym samym coraz mocniej zintegruje się z XII Europejskim Kongresem Gospodarczym. Piąta edycja wychodzi naprzeciw ewolucji polskiej sceny start-upowej - symbiozy środowiska zainteresowanego rozwojem gospodarczym i technologicznym. W 2020 roku jeszcze szerzej pokażemy firmy technologiczne, także te, które start i dzieciństwo mają za sobą.

W Katowicach o uwagę inwestorów i publiczności walczyć będą po raz kolejny pomysły na biznes, w ramach konkursu Start-up Challenge. To tylko jedna z możliwości zaprezentowania się przed potencjalnymi inwestorami i uzyskania merytorycznego, organizacyjnego i finansowego wsparcia czy skorzystania z wartościowego mentoringu lub eksperckiej konsultacji. Największe globalne korporacje obecne na Europejskim Kongresie Gospodarczym zyskają szansę na poznanie tego, co w świecie technologii najświeższe, mało znane, idące niekiedy pod prąd i w poprzek utartych ścieżek.

W agendzie European Tech and Start-up Days 2020 nie zabraknie takich motywów jak: rozwój sztucznej inteligencji, cloud, big data, blockchain, technologie VR/AR, automaty, roboty i coboty; nowy konsument, digital marketing, e-sport w gospodarce, branża fintechowa, nowe technologie medyczne.

Data: 3-4 września 2020 r.
Miejsce: Katowice, Spodek
Więcej informacji: www.estartupdays.eu/2020/pl/