Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Spotkają się dolnośląscy CFO

Najważniejsze wyzwania z dziedziny finansów przedsiębiorstw będą tematem Kongresu Dyrektorów Finansowych, który odbędzie się 9 maja 2018 r. we Wrocławiu.

Kongres Dyrektorów Finansowych to miejsce, gdzie wybitni eksperci z dziedziny finansów oraz przedstawiciele biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy. Tematem przewodnim projektu będzie cyfryzacja oraz robotyzacja biznesu z punktu widzenia tzw. CFO 4.0.

Wśród zagadnień jakimi zajmą się uczestnicy spotkania będą m.in.: „Eksperyment fiskalny w czasach globalnej dekoniunktury”, „Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? Realia polskiego biznesu”, „Diabeł ubiera się u Prady, finanse ubierają się w Trade Finance”,  „Jak innowacyjnie i bezpiecznie finansować biznes”, „Cyberbezpieczeństwo – co dziś można kupić za bitcoiny”, „Kamienie milowe na drodze do PPK w firmie”, „Odpowiedzialność merytoryczna i społeczna CFO przy budowaniu bezpieczeństwa finansowego pracowników”,  „Jak przyspieszyć wzrost w MSP – czyli co łączy dyrektora finansowego i kierowcę rajdowego”.  

Gościem specjalnym kongresu będzie Vadym Melnyk, CEO & Founder Cervi Robotics - firmy zajmującej się tworzeniem i produkcją robotów oraz dronów, m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. Zaprezentuje mechanizmy inwestowania w nowe technologie oraz podpowie, jak budować przewagę konkurencyjną.  

Uczestnicy spotkania poznają również regionalnych laureatów wyróżnienia DFA, promującego implementację nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Ogólnopolski cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych jest największym tego typu przedsięwzięciem niekomercyjnym w kraju. Jego organizatorem jest Grupa Euler Hermes we współpracy z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych. Głównym założeniem projektu jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz dyskusji merytorycznych.
Wrocławskie spotkanie będzie czwartym po Sopocie, Poznaniu i Krakowie. Finałowy kongres wraz z uroczystą galą odbędzie się 25 września w Warszawie. Wówczas poznamy zwycięzców XIV edycji nagród Dyrektor Finansowy Roku.

Kongres Dyrektorów Finansowych odbędzie się 9 maja 2018 r. we wrocławskim hotelu DoubleTree by Hilton.

Udostępnij >
T